towar niedostępny
Dostępny
Opis
Drukarka 3D Creality K1C 2025
Nowoczesna drukarka 3D Creality K1C 2025 to wyjątkowo szybka drukarka 3D, osiągająca prędkość pracy do 600 mm/s. Urządzenie wspiera zaawansowane materiały techniczne z włóknem węglowym, a dzięki obsłudze systemu CFS może być z powodzeniem wykorzystywana jako kolorowa drukarka 3D. Model ten został wyposażony w kamerę AI oraz intuicyjny interfejs dotykowy, co gwarantuje wysoką precyzję i pełną kontrolę nad każdym projektem.
Specyfikacja
| Oprogramowanie | Creality Print, Cura, PrusaSlicer |
| Wyświetlacz | 4,3" kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Technologia druku | FDM |
| Dokładność druku | 100 ± 0,1 mm |
| Prędkość druku | Do 600 mm/s |
| Maksymalne przyspieszenie | 20 000 mm/s² |
| Zasilanie | Sieciowe: 100-240V AC, 50/60 Hz |
| Moc znamionowa hotendu | 60 W; Całkowita moc znamionowa - 350 W |
| Maksymalna temperatura | Dysza: 300°C; Temperatura stołu: 100°C |
| Liczba obsługiwanych kolorów | 1 (bez CFS), 4 (z CFS) |
| Materiały druku | ABS, PLA, PETG, PET, TPU, PA, ASA, PC, PLA-CF, PA-CF, PET-CF |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB ROM |
| Łączność | Wi-Fi; USB |
| Silniki | System ruchu CoreXY napędzany silnikami krokowymi o kącie kroku 1,8 stopnia |
| Średnica dyszy | 0,4 mm |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary pola roboczego | 220 x 220 x 250 mm |
| Wymiary urządzenia | 355 x 355 x 482 mm |
| Waga | 12,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera AI (monitoring w czasie rzeczywistym i detekcja błędów); Filtr powietrza z węglem aktywnym; Tryb cichy > 45 dB; Powierzchnia robocza - Elastyczna płyta PEI; Automatyczne poziomowanie. |
| Wyposażenie | Akcesoria dodatkowe; Startowy filament; Przewód zasilający; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 1202080060 |
| Kod producenta (EAN) | 6977726811729 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.