towar niedostępny
Dostępny
Opis
Drukarka 3D Creality Hi
Nowoczesna drukarka 3D Creality Hi oferuje obszar roboczy o wymiarach 260 x 260 x 300 mm oraz możliwość druku wielokolorowego dzięki zaawansowanemu systemowi CFS. Ta szybka drukarka 3D osiąga prędkość do 500 mm/s, wykorzystując precyzyjne silniki z serwonapędem oraz inteligentną kamerę do monitorowania wydruków w czasie rzeczywistym. Dzięki automatycznemu poziomowaniu i funkcji wykrywania splątania filamentu, jest to niezwykle stabilna i dobra drukarka 3D do wszechstronnych zastosowań domowych i półprofesjonalnych.
Specyfikacja
| Oprogramowanie | Creality OS, Creality Print 5.1 i nowsze |
| Wyświetlacz | 3,2" kolorowy ekran dotykowy |
| Technologia druku | FDM |
| Dokładność druku | ± 0,1 mm |
| Prędkość druku | Maksymalna: 500 mm/s; Typowa: 300 mm/s |
| Maksymalne przyspieszenie | 12 000 mm/s² |
| Zasilanie | Sieciowe: 100 - 120 V AC; 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Maksymalna temperatura | Dysza: 300°C; Temperatura stołu: 90°C |
| Liczba obsługiwanych kolorów | 1 (bez CFS), 16 (z czterema CFS) |
| Materiały druku | Hyper-PLA, PLA, PETG, ABS, PLA-CF |
| Pamięć wewnętrzna | 8 G EMMC |
| Łączność | Wi-Fi (Anycubic Cloud); USB |
| Silniki | Silniki krokowe z serwonapędem dla osi X / Y, standardowe dla pozostałych |
| Średnica dyszy | Wymienna - 0,4 mm (0,6/0,8 mm dostępne) |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary pola roboczego | 260 x 260 x 300 mm |
| Wymiary urządzenia | 409 x 392 x 477 mm |
| Waga | 8,75 kg |
| Dodatkowe informacje | Kamera monitorująca AI z funkcją Guard; Automatyczna zmiana filamentu (CFS); G-Sensor; Wykrywanie splątania filamentu; Cicha praca - poniżej 48 dB; Eliminacja efektu "ghostingu". |
| Wyposażenie | Rurka teflonowa; Osłona silnika osi Z x2; Kabel zasilający; Śruba M4x8 x4; Śruba M3x8 x2; Wkręt samogwintujący M3x5; Narzędzia montażowe; Filament; Szczypce do cięcia; Środek do czyszczenia dysz; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 1001010510 |
| Kod producenta (EAN) | 6971636408437 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.