towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Drukarka 3D Clarity K2 Combo
Drukarka 3D Creality K2 Pro Combo to wyjątkowo szybka drukarka 3D, oferująca wydajne pole robocze o wymiarach 300 x 300 x 300 mm. Dzięki innowacyjnemu systemowi CFS, model ten funkcjonuje jako zaawansowana drukarka 3D kolorowa, umożliwiając jednoczesne wykorzystanie od 4 do nawet 16 różnych kolorów w jednym procesie. Ten model zapewnia w pełni automatyczne zarządzanie filamentem oraz inteligentne rozpoznawanie materiałów dzięki technologii RFID, co gwarantuje wysoką precyzję i komfort użytkowania.
Specyfikacja
| Oprogramowanie | Creality Print 6.0 i nowsze |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy 4" |
| Technologia druku | FFF |
| Dokładność druku | ±0,1 mm na 100 mm |
| Prędkość druku | 600 mm/s |
| Maksymalne przyspieszenie | 20 000 mm/s² |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe, Napięcie zasilania: 100 - 240 V AC, Maks. moc: ok. 1350 W przy 220 V, 450 W przy 110 V |
| Moc znamionowa hotendu | 100 W |
| Maksymalna temperatura | Dysza: 300°C; Temperatura stołu: 100°C |
| Liczba obsługiwanych kolorów | 4 kolory z możliwością rozszerzenia do 16 |
| Materiały druku | PLA, ABS, PETG, ASA, PET, PA-CF, PLA-CF |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB EMMC |
| Łączność | Wi-Fi 2,4 GHz, LAN, USB |
| Silniki | Serwomotory krokowe na osiach X/Y i ekstruderze |
| Średnica dyszy | 0,4 mm |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wymiary pola roboczego | 300 x 300 x 300 mm |
| Wymiary urządzenia | 445 x 477 x 573 mm |
| Waga | 16 kg |
| Dodatkowe informacje | Automatyczne zarządzanie materiałem; Automatyczne poziomowanie; Wbudowane wykrywanie RFID; Kamera 1 x 720 pikseli (przy 30 kl./s); Wymienny Hotend Quick-Swap; Pochłaniacze wilgoci; Płyta konstrukcyjna ze stali sprężynowej PEI. |
| Wyposażenie | Ekran dotykowy, kabel zasilający, uchwyt na szpulę filamentu, rurki PTFE, narzędzia (klucze imbusowe, śrubokręty, szczypce), próbka filamentu, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 1002110100 |
| Kod producenta (EAN) | 6977726810364 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.