Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary WiFi 5L Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary WiFi 5L Czarny - Black
Dozownik karmy Petlibro WiFi gwarantuje maksymalną świeżość pożywienia dzięki opatentowanemu systemowi uszczelnień i wymiennym saszetkom osuszającym, które skutecznie chronią chrupki przed wilgocią. Podwójny system zasilania (sieciowe oraz awaryjne na baterie) oraz funkcja zapobiegania blokowaniu karmy dają pewność, że każde karmienie odbędzie się punktualnie, niezależnie od przerw w dostawie prądu. To idealne rozwiązanie dla właścicieli dbających o zdrową dietę zwierząt, oferujące łatwe czyszczenie demontowalnych elementów wykonanych ze stali nierdzewnej.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków i 50 porcji dziennie; Wielkość porcji 20 ml |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0°C do 55°C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Dozownik - 340 x 190 x 190 mm |
| Waga | 1,66 kg |
| Dodatkowe informacje | Możliwość nagrania komunikatu głosowego; Aplikacja zapisuje do 70 ostatnich logów karmienia; Czterokrotne uszczelnienie zapobiega zakleszczaniu się karmy; Czujnik IRA. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF103-34B |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367945 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.