Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary Smart 5L Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary Smart 5L Czarny - Black
Automatyczny podajnik karmy Petlibro Granary zapewnia maksymalną świeżość pożywienia dzięki szczelnej pokrywie z pochłaniaczem wilgoci oraz systemowi zapobiegającemu zatykaniu się karmy o średnicy od 2 do 15 mm. Urządzenie umożliwia nagrywanie spersonalizowanych komunikatów głosowych przywołujących zwierzęta na posiłek i oferuje lokalny zapis wideo na karcie microSD. Dzięki pojemnemu 5-litrowemu zbiornikowi i intuicyjnej obsłudze przez Wi-Fi, jest to idealne rozwiązanie dbające o zdrową dietę pupili podczas nieobecności.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków/przekąsek dziennie |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0 st.C do 40 st.C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Dozownik - 328 x 190 x 340 mm |
| Waga | 1,7 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera i podgląd na żywo z kątem widzenia 145°; Komunikacja głosowa dwukanałowa; Tryb noktowizyjny (IR); Wykrywanie ruchu i dźwięku; Obsługuje karty microSD (klasa 10+, od 16 do 256 GB). |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF203-34B |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367983 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.