Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary Smart 5L Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z pojedynczą miską Petlibro Granary Smart 5L Biały - White
Inteligentny dozownik karmy Petlibro Granary o pojemności 5 l umożliwia stały monitoring pupila dzięki wbudowanej kamerze HD z trybem noktowizyjnym i zaawansowaną detekcją ruchu. Za pomocą aplikacji mobilnej można precyzyjnie planować harmonogramy posiłków, korzystać z dwukierunkowej komunikacji głosowej oraz otrzymywać powiadomienia o niskim poziomie karmy. Podwójna miska ze stali nierdzewnej oraz niezawodny system zasilania awaryjnego gwarantują higienę i punktualne karmienie dwóch zwierząt jednocześnie, nawet podczas przerwy w dostawie prądu.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków/przekąsek dziennie |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0 st.C do 40 st.C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Dozownik - 328 x 190 x 340 mm |
| Waga | 1,7 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera i podgląd na żywo z kątem widzenia 145°; Komunikacja głosowa dwukanałowa; Tryb noktowizyjny (IR); Wykrywanie ruchu i dźwięku; Obsługuje karty microSD (klasa 10+, od 16 do 256 GB). |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF203-34W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367976 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.