Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary WiFi 5L Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary WiFi 5L Czarny - Black
Dozownik Petlibro Granary o pojemności 5 litrów umożliwia jednoczesne i precyzyjne karmienie dwóch zwierząt dzięki zastosowaniu regulowanego rozdzielacza porcji oraz systemu antyzatorowego. Urządzenie zostało wyposażone w moduł WiFi do zdalnego zarządzania harmonogramem posiłków przez aplikację, a także funkcję nagrywania komunikatów głosowych przywołujących pupile do miski. Higieniczna konstrukcja ze stali nierdzewnej wraz z systemem podwójnego zasilania gwarantuje bezpieczeństwo oraz stały dostęp do świeżej karmy nawet w przypadku awarii prądu.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków i 50 porcji dziennie; Wielkość porcji 20 ml |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0°C do 55°C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Dozownik - 340 x 190 x 190 mm |
| Waga | 1,91 kg |
| Dodatkowe informacje | Zdalne ustanawianie harmonogramów karmienia; Regulowany rozdzielacz karmy; Czujnik podczerwieni; Aplikacja zapisuje do 70 ostatnich logów karmienia; Czterokrotne uszczelnienie zapobiega zakleszczaniu się karmy; Czujnik IRA. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF103-36B |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367969 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.