Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary Smart 5L Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary Smart 5 l Biały - White
Nowoczesny dozownik karmy Petlibro Granary Smart o pojemności 5 l to niezastąpiony asystent w domu z dwoma pupilami, oferujący pełny wgląd w ich posiłki dzięki zintegrowanej kamerze HD. Urządzenie umożliwia precyzyjne rozdzielanie suchej karmy o średnicy od 2 do 15 mm do dwóch misek wykonanych ze stali nierdzewnej, a inteligentna aplikacja umożliwia ustawianie harmonogramu i monitorowanie zachowań zwierząt dzięki detekcji ruchu oraz dźwięku.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 10 posiłków/przekąsek dziennie |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0 st.C do 40 st.C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Dozownik - 340 x 190 × 190 mm |
| Waga | 1,95 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera i podgląd na żywo; Komunikacja głosowa dwukanałowa; Tryb noktowizyjny (IR); Wykrywanie ruchu i dźwięku; Podwójna miska z rozdzielaczem; Obsługuje karty microSD (klasa 10+, od 16 do 256 GB). |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF203-36W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367990 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.