Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary Dual Bowl 5L Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dozownik karmy z podwójną miską Petlibro Granary Dual Bowl 5L Biały - White
Automatyczny dozownik karmy Petlibro Granary 5L z podwójną misą to niezawodne rozwiązanie, które umożliwia precyzyjne zaprogramowanie harmonogramu posiłków bezpośrednio na intuicyjnym panelu LCD, bez konieczności połączenia z WiFi. Dzięki szczelnemu zamknięciu z pochłaniaczem wilgoci oraz higienicznym misom ze stali nierdzewnej, urządzenie gwarantuje świeżość karmy i sprawiedliwe porcje dla dwóch pupili jednocześnie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Dla kotów i psów |
| Kompatybilna karma | Wyłącznie sucha karma o średnicy granulek od 2 do 15 mm |
| Częstotliwość karmienia | Planowanie do 50 porcji i 6 posiłków/przekąsek dziennie; Wielkość porcji - 20 ml |
| Pojemność | 5L |
| Temperatura pracy | Od 0 st.C do 40 st.C |
| Moc | 5 W |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe DC 5 V / 2 A, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz; Zasilanie awaryjne 3x bateria alkaiczna typu D |
| Materiał | Stal nierdzewna 304; Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Dozownik - 346 x 190 × 190 mm |
| Waga | 2 kg |
| Dodatkowe informacje | Regulowany rozdzielacz posiłków; Możliwość nagrania wiadomości zachęcającej pupila do posiłku; Wyświetlacz LED; Podwójna miska z rozdzielaczem; Brak sterowania z poziomu aplikacji. |
| Kod sklepu (SKU) | PL-AF006-33W |
| Kod producenta (EAN) | 0754932367921 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.