Czujnik tlenku węgla Kidde 2030-DCR Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik tlenku węgla Kidde 2030-DCR Biały - White
Czujnik tlenku węgla KIDDE 2030-DCR zapewnia stałe monitorowanie bezpieczeństwa. Sprawdza się jako niezawodny czujnik czadu w każdym domu, dzięki nowoczesnej technologii wykrywania gazów. Urządzenie wyposażono w precyzyjny sensor elektrochemiczny o 10-letniej żywotności oraz funkcję testu sprawności.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik czadu |
| Model | Kidde 2030-DCR |
| Sposób montażu | Naścienny lub wolnostojacy |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | 2x Bateria alkaiczna AA 1,5V; Żywotność: od 12 do 18 miesięcy |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 90% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Opatentowany elektrochemiczny sensor CO firmy Kidde |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 3 m) oraz optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Zielona dioda LED migająca co 60 sekund |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED oraz krótki sygnał dźwiękowy (co 30 s) |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 96 x 61 x 38 mm |
| Waga | ~140 g |
| Dodatkowe informacje | Specyfika "Pamięci Alarmu"; Ochrona przed montażem bez baterii; Wewnętrzny zapis zdarzeń; Odporność na fałszywe alarmy; Nie wymaga okablowania. |
| Certyfikaty | IP20 |
| Kod sklepu (SKU) | KID000001 |
| Kod producenta (EAN) | 47871317615 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.