Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 SA Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 SA Biały - White
Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 SA to autonomiczny detektor z 10-letnim okresem pracy, który nie wymaga wymiany baterii przez cały czas użytkowania. System automatycznej kontroli sprawności oraz głośny alarm 85 dB sprawiają, że ten czujnik czadu zapewnia najwyższy standard ochrony pasywnej.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik czadu |
| Model | Firesco FCO-850 SA |
| Sposób montażu | Naścienny lub wolnostojacy |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | 2x Bateria alkaiczna AA 1,5V; Żywotność: ok. 12 miesięcy |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 95% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Elektrochemiczny sensor CO o wysokiej dokładności |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 1 m); Optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Dioda LED |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED oraz sygnalizacja dźwiękowa |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 83 x 83 x 28 mm |
| Waga | ~146 g |
| Dodatkowe informacje | Przycisk Test/Wycisz; Przypomnienie o wymianie po upływie 10 lat; Ciągły pomiar stężenia CO2. |
| Certyfikaty | Zgodność z normą EN50291-1:2018; CE |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Bateria AA; Uchwyt montażowy; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000003 |
| Kod producenta (EAN) | 5904507904708 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.