Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 Wi-Fi Tuya Smart Life Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 WF Biały - White
Czujnik tlenku węgla Firesco FCO-850 WF umożliwia natychmiastowe otrzymywanie alertów o wykryciu zagrożenia na smartfona, dzięki łączności z siecią WiFi. Urządzenie posiada wbudowany sensor o trwałości 10 lat i jest zasilane zintegrowaną baterią litową, co wyróżnia ten czujnik czadu na tle standardowych rozwiązań.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik czadu |
| Model | Firesco FCO-850 |
| Sposób montażu | Naścienny lub wolnostojacy |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | 2x Bateria alkaiczna AA 1,5V; Żywotność: ok. 12 miesięcy |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 95% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Elektrochemiczny sensor CO o wysokiej dokładności |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Łączność | Wifi 2,4GHz, Bluetooth |
| Aplikacja na telefon | Tuya Smart, Smart Life |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 1 m); Optyczna - czerwona dioda LED; Powiadomienie na telefonie |
| Sygnalizacja zasilania | Dioda LED |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED oraz sygnalizacja dźwiękowa |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 83 x 83 x 28 mm |
| Waga | ~146 g |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Smart po połączeniu z domową siecią WiFi; Przycisk Test/Wycisz; Działa samodzielnie bez podłączenia do sieci; Przypomnienie o wymianie po upływie 10 lat; Ciągły pomiar stężenia CO2. |
| Certyfikaty | Zgodność z normą EN50291-1:2018; CE |
| Akcesoria dodatkowe | 2x Bateria AA; Uchwyt montażowy; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000002 |
| Kod producenta (EAN) | 5904507904715 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.