Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010W Wi-Fi Tuya Smart Life Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010W Biały - White
Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010W posiada podwójną sygnalizację (optyczną i akustyczną) oraz moduł zdalnego sterowania, co klasyfikuje go jako inteligentny czujnik gazu ziemnego. Urządzenie wykrywa wycieki metanu w stężeniu znacznie niższym niż granica wybuchowości, co klasyfikuje go jako bezpieczny detektor gazów.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik gazu |
| Model | Firesco JT-ZL2010W |
| Sposób montażu | Naścienny |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 220-240V AC 50/60Hz; Zasilacz, dł. kabla 1,5 m |
| Temperatura pracy | 0°C do +50°C |
| Wilgotność pracy | Do 95% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Trwałość sensora | 5 lat |
| Łączność | Wifi 2,4GHz, Bluetooth |
| Aplikacja na telefon | Tuya Smart, Smart Life |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 1 m); Optyczna - czerwona dioda LED; Powiadomienie na telefonie |
| Sygnalizacja zasilania | Zielona dioda LED |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED oraz sygnalizacja dźwiękowa |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 112 x 86 x 33,5 mm |
| Waga | ~206 g |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Smart po połączeniu z domową siecią WiFi; Bardzo niski i bezpieczny próg alarmowy: ≤ 7% DGW ± 3% DGW; Układ autodiagnostyczny; Przycisk Test/Wycisz. |
| Certyfikaty | Zgodność z normą PN-EN 50194-1:2009; CE |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz; Uchwyt montażowy; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000004 |
| Kod producenta (EAN) | 5904507904807 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.