Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010 Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010 Biały - White
Czujnik gazu ziemnego Firesco JT-ZL2010 to klasyczny detektor zasilany z gniazdka, przeznaczony do montażu pod sufitem w celu wykrywania metanu. Solidna konstrukcja i zgodność z normą EN50194 potwierdzają, że jest to profesjonalny czujnik gazu do zastosowań domowych.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik gazu |
| Model | Firesco JT-ZL2010 |
| Sposób montażu | Naścienny |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 220-240V AC 50/60Hz; Zasilacz, dł. kabla 1,5 m |
| Temperatura pracy | 0°C do +50°C |
| Wilgotność pracy | Do 95% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Trwałość sensora | 5 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 1 m); Optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Zielona dioda LED |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED oraz sygnalizacja dźwiękowa |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 112 x 86 x 33,5 mm |
| Waga | ~196 g |
| Dodatkowe informacje | Bardzo niski i bezpieczny próg alarmowy: ≤ 7% DGW ± 3% DGW; Układ autodiagnostyczny; Przycisk Test/Wycisz. |
| Certyfikaty | Zgodność z normą PN-EN 50194-1:2009; CE |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz; Uchwyt montażowy; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000012 |
| Kod producenta (EAN) | 5904507904791 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.