Czujnik gazu Kidde MTG-3000H Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik gazu Kidde MTG-3000H Biały - White
Czujnik gazów wybuchowych KIDDE MTG-3000H to urządzenie zasilane sieciowo (230V) wykrywające gaz ziemny oraz propan. Pełni funkcję wszechstronnego detektora gazu, a dzięki mikroprocesorowej kontroli czułości eliminuje ryzyko fałszywych alarmów wywołanych np. oparami kuchennymi.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik gazu |
| Model | Kidde MTG-3000H |
| Sposób montażu | Naścienny |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe 230V AC; Zasilacz DC 12V |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 95% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Katalityczny (o wysokiej czułości) |
| Trwałość sensora | ~5 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB) oraz optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Zielona dioda LED |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 75 x 75 x 35 mm |
| Waga | ~66 g |
| Dodatkowe informacje | Wykrywane gazy: Gaz ziemny, Propan, Butan, LPG; Układ autodiagnostyczny; Brak zasilania awaryjnego; Przycisk Test/Hush; Możliwość podłączenia do gniazda samochodowego przez dodatkowy adapter. |
| Certyfikaty | Zgodność z normą EN50194-1:2009 (jednostka certyfikująca TUV); CE |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz sieciowy (1,8 m); Uchwyt montażowy; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000011 |
| Kod producenta (EAN) | 5907437062845 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.