Czujnik tlenku węgla Kidde K5DCO Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik tlenku węgla Kidde K5DCO Biały - White
Czujnik czadu KIDDE K5DCO z wyświetlaczem LCD oferuje cyfrowy odczyt poziomu tlenku węgla już od 30 PPM, co umożliwia monitoring niskich stężeń. Dużym ułatwieniem w montażu w dowolnym miejscu jest zasilanie bateryjne, a funkcja pamięci szczytowej sprawia, że jest to wysoce funkcjonalny czujnik czadu 2w1.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik czadu |
| Model | Kidde K5DCO |
| Sposób montażu | Naścienny lub wolnostojacy |
| Wyświetlacz | Tak |
| Zasilanie | 2x Bateria alkaliczna AA, 1,5V; Żywotność od 12 do 18 miesięcy |
| Temperatura pracy | -10°C do +45°C |
| Wilgotność pracy | Do 90% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Opatentowany elektrochemiczny sensor CO firmy Kidde |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 3 m) oraz optyczna - czerwona dioda LED, na ekranie wyświetla się stężenie CO |
| Sygnalizacja zasilania | Zielona dioda LED migająca co 60 sekund |
| Sygnalizacja usterki | Żółta dioda LED; Sygnał dźwiękowy, napis "Err" na ekranie |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 118 x 70 x 40 mm |
| Waga | ~160 g |
| Dodatkowe informacje | Przycisk stężenia szczytowego (Peak Level); Przycisk Test/Reset; Pamięć alarmu; Sygnalizacja końca pracy po 10 latach; Dioda LED sygnalizująca nieprawidłową pracę czujnika. |
| Certyfikaty | Znak budowlany B; CNBOP-PIB; BSI; CE |
| Akcesoria dodatkowe | Baterie; Uchwyt montażowy; Kołki i śruby montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000008 |
| Kod producenta (EAN) | 47871313426 |
| Gwarancja | 7 lat (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.