Czujnik dymu Kidde 2030-DSR Biały - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik dymu Kidde 2030-DSR Biały - White
Czujnik dymu KIDDE 2030-DSR to certyfikowany detektor dymu, który posiada zasilanie bateryjne oraz system autodiagnostyki, co jest standardem dla wysokiej klasy czujnika czadu i dymu. Estetyczna obudowa i łatwość montażu na suficie sprawiają, że ten detektor jest skutecznym i ledwie widocznym zabezpieczeniem.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik dymu |
| Model | Kidde 2030-DSR |
| Sposób montażu | Naścienny |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | 1x Bateria alkaiczna, 9V |
| Temperatura pracy | 0°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 93% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Opatentowany elektrochemiczny sensor CO firmy Kidde |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 3 m) oraz optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Czerwona dioda LED migająca co 60 s |
| Sygnalizacja usterki | Krótki sygnał dźwiękowy (beep) oraz miganie diody |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 102 x 102 x 36 mm |
| Waga | ~125 g |
| Dodatkowe informacje | Przycisk Test/Hush; Możliwość wyciszenia sygnału dźwiękowego; Zabezpieczenie przed demontażem; Sygnał informujący o niskim napięciu zasilania; Maks. wysokość pomieszczenia - 6 m; Maks. obszar monitorowania - 50 m2. |
| Certyfikaty | CE, zgodność z normą EN14604:2005 |
| Akcesoria dodatkowe | Bateria; Kołki montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000010 |
| Kod producenta (EAN) | 47871317691 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.