towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czujnik dymu Kidde 10Y29 Biały - White
Czujnik dymu KIDDE 10Y29A został wyposażony w sensor optyczny na szybkie wykrywanie dymu tlącego się, co jest kluczowe dla ochrony przeciwpożarowej. Urządzenie posiada blokadę demontażu oraz przycisk Hush do wyciszania fałszywych alarmów. Doskonale spełnia swoją rolę, funkcjonując na rynku jako niezawodny czujnik dymu.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czujnik dymu |
| Model | Kidde 10Y29 |
| Sposób montażu | Naścienny lub wolnostojacy |
| Wyświetlacz | Nie |
| Zasilanie | Wbudowana bateria litowa 3V |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Wilgotność pracy | Do 93% RH (bez kondensacji) |
| Sensor | Optyczny (fotoelektryczny) |
| Trwałość sensora | 10 lat |
| Sygnalizacja alarmu | Akustyczna (85 dB w odległości 3 m) oraz optyczna - czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja zasilania | Czerwona dioda LED migająca raz na ok. 40-45 sekund |
| Sygnalizacja usterki | Krótki sygnał dźwiękowy (beep) oraz miganie diody |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Wymiary | 104 x 104 x 42 mm |
| Waga | ~128 g |
| Dodatkowe informacje | Przycisk Test/Hush; Funkcja automatycznej aktywacji; Zabezpieczenie przed demontażem; Funkcja Hush pozwalająca na tymczasowe wyłączenie alarmu; Maks. wysokość pomieszczenia - 6 m; Maks. obszar monitorowania - 60 m2. |
| Certyfikaty | CE, zgodność z normą EN14604:2005 |
| Akcesoria dodatkowe | Uchwyt montażowy; Kołki i śruby montażowe; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KID000007 |
| Kod producenta (EAN) | 47871102518 |
| Gwarancja | 10 lat (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.