Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg Zielony - Green
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg Zielony - Green
Wydajny czajnik bezprzewodowy Smeg o mocy 2400 W to idealna propozycja dla użytkowników ceniących błyskawiczne działanie i intuicyjną obsługę. Urządzenie działające jako profesjonalny czajnik z regulacją temperatury posiada podświetlane elementy sterujące oraz konfigurowalne sygnały dźwiękowe informujące o zakończeniu cyklu pracy. Dzięki ukrytemu elementowi grzewczemu oraz schowkowi na przewód zasilający, czajnik jest nie tylko efektowny wizualnie, ale również wyjątkowo łatwy w czyszczeniu i codziennej konserwacji.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czajnik elektryczny |
| Pojemność | 1,7 l / 7 filiżanek |
| Moc | 2400 W |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz, długość przewodu zasilającego: 1 m |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Otwieranie pokrywy | Przycisk |
| Filtr antyosadowy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie przy 100 stopniach, wyłączenie przy pustym czajniku, ukryty element grzewczy, podstawa antypoślizgowa. |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Materiał | Materiał korpusu, wieczka, dziubka: stal nierdzewna, materiał podstawy, uchwytu: tworzywo sztuczne. |
| Dodatkowe informacje | Pobór mocy w trybie standby 0,04 W, sterowanie za pomocą dźwigni i przycisków, obrotowa podstawa 360°. |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 27,5 x 22,6 x 17,1 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | KLF04PGEU |
| Kod producenta (EAN) | 8017709231514 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.