Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg Niebieski - Blue
Kultowy czajnik elektryczny smeg z linii wzorniczej 50's Style łączy w sobie unikalną estetykę retro z solidnym korpusem wykonanym z polerowanej stali nierdzewnej. Ten czarny czajnik Smeg o pojemności 1,7 litra umożliwia zaparzenie do 7 filiżanek wody, a wbudowany, demontowalny filtr przeciwkamienny skutecznie dba o czystość serwowanych napojów. Bezpieczeństwo pracy gwarantuje system automatycznego wyłączania przy osiągnięciu zadanej temperatury lub w przypadku braku wody, natomiast antypoślizgowa podstawa zapewnia pełną stabilność urządzenia na blacie kuchennym.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czajnik elektryczny |
| Pojemność | 1,7 l / 7 filiżanek |
| Moc | 2400 W |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz, długość przewodu zasilającego: 1 m |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Otwieranie pokrywy | Przycisk |
| Filtr antyosadowy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie przy 100 stopniach, wyłączenie przy pustym czajniku, ukryty element grzewczy, podstawa antypoślizgowa. |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Materiał | Materiał korpusu, wieczka, dziubka: stal nierdzewna, materiał podstawy, uchwytu: tworzywo sztuczne. |
| Dodatkowe informacje | Pobór mocy w trybie standby 0,04 W, sterowanie za pomocą dźwigni i przycisków, obrotowa podstawa 360°. |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 27,5 x 22,6 x 17,1 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | KLF04PBEU |
| Kod producenta (EAN) | 8017709231446 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.