Czajnik elektryczny Smeg mini Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Czajnik elektryczny Smeg mini Biały - White
Biały mini elektryczny czajnik Smeg to minimalistyczny i elegancki sprzęt, który wprowadza nowoczesny akcent do salonu lub sypialni. Wykorzystanie wysokiej jakości stali nierdzewnej w wewnętrznej warstwie gwarantuje trwałość i higienę, podczas gdy zewnętrzna warstwa tworzywa izoluje ciepło wewnątrz naczynia. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o pełnej kontroli użytkownika, oferując intuicyjne przyciski włączania oraz automatyczne odcięcie zasilania po osiągnięciu temperatury 100°C.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czajnik elektryczny |
| Pojemność | 0,8 l / 3 filiżanki |
| Moc | 1400 W |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz, długość przewodu zasilającego: 1 m |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Otwieranie pokrywy | Przycisk |
| Filtr antyosadowy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Nie |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie przy 100 stopniach, wyłączenie przy pustym czajniku, ukryty element grzewczy, podstawa antypoślizgowa. |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Materiał | Materiał korpusu, wieczka, dziubka: stal nierdzewna, materiał podstawy, uchwytu: tworzywo sztuczne. |
| Dodatkowe informacje | Pobór mocy w trybie standby 0,01 W, sterowanie za pomocą dźwigni, obrotowa podstawa 360°. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 200 x 200 x 152 mm |
| Waga | 1 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | KLF05WHEU |
| Kod producenta (EAN) | 8017709302221 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.