Czajnik elektryczny Smeg Czarny mat - Black matt
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Czajnik elektryczny Smeg Czarny mat - Black matt
Ten czajnik Smeg charakteryzuje się nowoczesnym, matowym czarnym wykończeniem, które doskonale absorbuje światło, nadając mu subtelną elegancję w stylu lat 50. Model ten jest wyposażony w moc grzewczą 2400 W oraz automatyczne wyłączanie po zagotowaniu 1,7 litra wody, a matowa obudowa jest łatwa w utrzymaniu czystości i mniej podatna na odciski palców.
Specyfikacja
| Typ produktu | Czajnik elektryczny |
| Pojemność | 1,7 l / 7 filiżanek |
| Moc | 2400 W |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz, długość przewodu zasilającego: 1 m |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Otwieranie pokrywy | Przycisk |
| Filtr antyosadowy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie przy 100 stopniach, wyłączenie przy pustym czajniku, ukryty element grzewczy, podstawa antypoślizgowa. |
| Zdalne sterowanie | Nie |
| Materiał | Materiał korpusu, wieczka, dziubka: stal nierdzewna, materiał podstawy, uchwytu: tworzywo sztuczne. |
| Dodatkowe informacje | Pobór mocy w trybie standby 0,01 W, sterowanie za pomocą dźwigni, obrotowa podstawa 360°. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 24,8 x 22,6 x 17,1 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna. |
| Kod sklepu (SKU) | KLF03BLMEU |
| Kod producenta (EAN) | 8017709290795 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.