Aparat natychmiastowy dla dzieci AgfaPhoto Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat natychmiastowy dla dzieci AgfaPhoto Niebieski - Blue
Aparat natychmiastowy AgfaPhoto Realikids Instant Cam to urządzenie, które umożliwia dzieciom wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 10 MP, nagrywanie filmów oraz błyskawiczny wydruk czarno-białych fotografii na papierze termicznym. Aparat dla dzieci wyposażony w kolorowy ekran LCD 2,4 cala, dzięki lusterku do selfie oraz slotowi na kartę microSD do 32 GB kreatywna zabawa łączy się z cyfrowym zapisem wspomnień.
Specyfikacja
| Kolor | Niebieski |
| Ogniskowa | 6 mm |
| Autofokus | Tak |
| Lampa błyskowa | Tak |
| Tryb selfie | Tak |
| Czas otwarcia migawki | Automatyczny |
| Samowyzwalacz | Tak |
| Zasilanie | Bateria litowo-jonowa, zasilanie poprzez port USB-C |
| Rodzaj wkładu | Papier termiczny (rolka) 57 x 100 mm |
| Format zapisu | Zdjęcia: JPEG, Wideo: AVI |
| Obsługa kart | microSD |
| Złącza i porty | USB-C, slot na kartę microSD |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-A/USB-C, Instrukcja, Smycz, 3 x papier termiczny |
| Wymiary | 125 x 80 x 50 mm |
| Waga | 257 g |
| Dodatkowe informacje | Pamięć zewnętrzna: Karta Micro SD do 32 GB (brak w zestawie), 16 filtrów fotograficznych, ekran LCD 2,4’’, maks. rozdzielczość zdjęcia: 10 MP, maks. rozdzielczość wideo: HD 720p - 1280x720, druk czarno-biały. |
| Kod sklepu (SKU) | SB6618 |
| Kod producenta (EAN) | 3760265541904 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.