Aparat mini w formie breloka XREC X8 Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat mini w formie breloka XREC X8 Biały - White
Biały aparat cyfrowy Xrec X8 to lekka mini kamera Full HD, która dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć do 12 MP (interpolacja) jest idealnym narzędziem dla początkujących fotografów. Urządzenie posiada kolorowy ekran TFT oraz obiektyw 70°, zapewniając świetną zabawę przy dokumentowaniu codziennych przygód z dźwiękiem.
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat ultrakompaktowy |
| Model | XREC X8 |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | Szerokokątny, kąt widzenia 70° |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 1 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Zakres czułości ISO | Auto |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 12 MP (interpolowana) |
| Autofokus | Brak (Fixed Focus / Stała ostrość) |
| Migawka | Elektroniczna |
| Ekran | 0,96'' TFT Color Screen |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPG |
| Tryby fotografowania | Zdjęcia, nagrywanie w pętli (1, 5, 10 min), filtry kolorowe |
| Filtry i style obrazu | Wbudowane filtry kreatywne |
| Format zapisu filmów | AVI |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | Full HD (1080p); HD (720 p) |
| Kompresja filmów | H.264 |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD / MicroSDHC / MicroSDXC (do 128 GB) |
| Złącza | USB-C |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria litowo - jonowa 3,7 V 200 mAh |
| Dołączone akcesoria | Pasek na nadgarstek, kabel USB-A na USB-C, instrukcja obsługi |
| Wysokość | 32 mm |
| Szerokość | 43 mm |
| Grubość | 21 mm |
| Waga | 19 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB11000 |
| Kod EAN | 5904647831148 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.