Aparat kompaktowy AgfaPhoto DC5500 Różowy - Pink
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat kompaktowy AgfaPhoto DC5500 Różowy - Pink
Lekki i stylowy aparat cyfrowy AgfaPhoto DC550 o rozdzielczości 24 MP umożliwia proste rejestrowanie wspomnień w jakości HD, stanowiąc doskonałą i bezpieczną alternatywę dla smartfona podczas wakacyjnych wyjazdów. Dzięki wbudowanemu gwintowi 1/4 cala, urządzenie można bez problemu zamontować na profesjonalny statyw fotograficzny, co zapewnia pełną stabilność podczas wykonywania autoportretów lub nagrywania filmów.
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | AgfaPhoto DC5500 |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | Stałoogniskowy |
| Zoom optyczny | Brak; 8-krotny zoom cyfrowy |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 24 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Zakres czułości ISO | AUTO, 100, 200, 400 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5600 x 4200 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | Do 6 zdjęć w rozdzielczości VGA |
| Autofokus | Auomatyczny |
| Migawka | Elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | Automatyczny |
| Ekran | LCD 2,4’’ |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Auto; Krajobraz; Portret; Noc; Portret nocny; Wysoka czułość; Plaża |
| Filtry i style obrazu | Wbudowane filtry efektowe: standardowe, sepia, monochromatyczne, żywe kolory |
| Format zapisu filmów | AVI |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | HD (1280 x 720); VGA (640 x 480); QVGA (320 x 240) |
| Kompresja filmów | M-JPEG |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | Karta SD do 32 GB |
| Złącza | MicroUSB |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria litowo-jonowa, wymienna; 3.7 V, 400 mAh |
| Dołączone akcesoria | Kabel microUSB; Dedykowany akumulator; Instrukcja obsługi. |
| Wysokość | 55 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 90 g (bez akumulatora) |
| Kod sklepu (SKU) | SB7096 |
| Kod EAN | 3760265541874 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.