Aparat cyfrowy Kodak PixPro AZ255 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat cyfrowy Kodak PixPro AZ255 Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat typu bridge |
| Model | Kodak AZ255 |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | 24 - 600 mm, f/3,7 - f/6,2 |
| Zoom optyczny | x25 |
| Rozmiar matrycy | 1/2,3" |
| Typ matrycy | BSI CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 20.68 Mpx |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Brak; optyczna stabilizacja obrazu |
| Zakres czułości ISO | Auto, ISO 100/200/400/800/1600/3200 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | (4:3) 16 MP: 4608 x 3456, 10 MP: 3648 x 2736, 5 MP: 2592 x 1944, 3 MP: 2048 x 1536, 0,3 MP: 640 x 480, (3:2) 14 MP: 4608 x 3072, (16:9) 12 MP: 4608 x 2592, 2 MP: 1920 x 1080 |
| Zdjęcia seryjne | 6 - 10 kl./s |
| Autofokus | Autofokus TTL |
| Liczba pól autofokusa | Pojedynczy AF, Wielopunktowy AF (TTL 9-punktowy), Śledzenie obiektów, Wykrywanie twarzy |
| Czas otwarcia migawki | 1/2000 - 30 s |
| Wizjer | Cyfrowy |
| Ekran | LCD 3" (460 tys. pikseli) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Auto, P, S, A, M, Upiększanie twarzy, Panorama, SCN, Film, CS |
| Filtry i style obrazu | Usuwanie efektu czerwonych oczu, zmiękczanie skóry, rozjaśnianie oczu, powiększanie oczu |
| Format zapisu filmów | MOV |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 1920x1080(30fps), 1280x720(60/30fps), 640x480(30fps), Film o dużej szybkości: 640x480(120fps) |
| Kompresja filmów | H.264 |
| Format zapisu dźwięku | Liniowy PCM |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC (obsługa do 512 GB) |
| Złącza | microUSB |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria alkaiczna NiMH AA |
| Dołączone akcesoria | Bateria alkaliczna AA (x4), kabel USB, pasek na szyję, osłona obiektywu, karta serwisowa, skrócona instrukcja obsługi, karta gwarancyjna. |
| Wysokość | 77,7 mm |
| Szerokość | 113,6 mm |
| Grubość | 69,7 mm |
| Waga | 336 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB10678 |
| Kod EAN | 819900014099 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.