Aparat cyfrowy AgfaPhoto Realishot VLG-4K + akcesoria do vlogowania Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Aparat cyfrowy AgfaPhoto Realishot VLG-4K + akcesoria do vlogowania Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | AgfaPhoto Realishot VLG4K |
| Typ zestawu | Aparat kompaktowy |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | f = 1.8, f = 3.95 mm; stałoogniskowy z funkcją przybliżania; dodatkowo w zestawie znajdują się: obiektyw szerokokątny 0.45x oraz obiektyw makro 10x |
| Zoom optyczny | 5x (16-krotny zoom cyfrowy) |
| Rozmiar matrycy | 1/2.9" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 24 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Brak; stabilizacja elektroniczna (EIS) obrazu |
| Zakres czułości ISO | Auto,100,200,400,800,1600,3200,6400 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5600 x 4200 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | Tak |
| Autofokus | Tak |
| Liczba pól autofokusa | Pojedynczy punkt centralny lub multi |
| Migawka | Elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | 1/2 s - 1/2000 s |
| Wizjer | Brak |
| Ekran | LCD o przekątnej 3" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Tak |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Format zapisu filmów | MP4 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 4K (60/30 kl./s), 2.7K (30 kl./s), 1080p (120/60/30 kl./s) |
| Kompresja filmów | H.264 |
| Format zapisu dźwięku | Stereo |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon stereo oraz zewnętrzny mikrofon kierunkowy w zestawie |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC (obsługa do 128 GB) |
| Złącza | USB-C, mini HDMI, 3,5 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Akumulator litowo - jonowy ZK07 1300 mAh |
| Dołączone akcesoria | Akumulator Li-ion ZK07, obiektyw szerokokątny 0,45x, obiektyw Makro 10x, grip z wbudowanym powerbankiem, pilot, mikrofon wielokierunkowy, pasek na szyję do aparatu, 2x kabel USB-C, futerał na obiektyw, futerał na aparat lub statyw, baterie do mikrofonu |
| Wysokość | 69,2 mm |
| Szerokość | 124,2 mm |
| Grubość | 44,5 mm |
| Waga | 240 g (aparat), 195 g (grip), 50 g (mikrofon), obiektyw (130 g) |
| Kod sklepu (SKU) | SB8074 |
| Kod EAN | 3760265543915 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.