Aparat cyfrowy AgfaPhoto Realishot C130 Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat cyfrowy AgfaPhoto Realishot C130 Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat typu bridge |
| Model | AgfaPhoto Realishot C130 |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | Jasność f/1.8 - 2.6; ogniskowa f = 5.76mm - 57.6mm |
| Zoom optyczny | 10x (dodatkowo 4x zoom cyfrowy) |
| Rozmiar matrycy | 1/2.8" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 13 MP (interpolacja do 24 MP) |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Brak; optyczna stabilizacja obrazu |
| Zakres czułości ISO | Auto, ISO 100/200/400/800/1600/3200 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5600 x 4200 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | Tak (3, 5 lub 7 zdjęć w serii) |
| Autofokus | Kontrastowy |
| Migawka | Elektroniczna |
| Czas otwarcia migawki | 1/8000 s do 1 s |
| Wizjer | Cyfrowy |
| Ekran | 2,8-calowy IPS HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ekran uchylny | Tak |
| Ekran obracany | Tak |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Automatyczny, Program (P), Priorytet przysłony (A), Priorytet migawki (S), Manualny (M), Sceny, Makro, Night Vision (podczerwień) |
| Filtry i style obrazu | Auto, światło dzienne, pochmurny, tungsten, fluorescencyjny (H), fluorescencyjny (L), kolor niestandardowy 3000 K - 7000 K. |
| Format zapisu filmów | MP4 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 4K (3840x2160) przy 30 kl./s, 2.7K przy 60/30 kl./s, 1080P przy 120/60/30 kl./s (Slow Motion), 720P przy 120/60/30 kl./s |
| Kompresja filmów | H.264 |
| Format zapisu dźwięku | AAC |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Nie |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | SD, SDHC, SDXC (obsługa do 512 GB) |
| Złącza | USB-C, mini HDMI, 3,5 mm |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria alkaiczna NiMH: 1600mAh |
| Dołączone akcesoria | Akumulator, kabel USB-C, pasek na szyję, odłączana lampa błyskowa, instrukcja obsługi |
| Wysokość | 84 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Grubość | 66 mm |
| Waga | 360 g (sam korpus), 400 g (z akumulatorem i kartą) |
| Kod sklepu (SKU) | SB10678 |
| Kod EAN | 819900014099 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.