Aparat analogowy Kodak S88 Brązowo-biały- Brown and white
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat analogowy Kodak S88 Brązowo-biały- Brown and white
Specyfikacja
| Format filmu | 35 mm |
| Ogniskowa | 31 mm |
| Przysłona | f/10 |
| Zakres czasu otwarcia migawki | 1/125 sek |
| Lampa błyskowa | Wbudowana |
| Wizjer | Optyczny |
| Kolor | Brązowy |
| Dodatkowe informacje | Lampa błyskowa sterowana przez suwak, brak systemu regulacji ostrości, ustawia ostrość z zakresu od około 1 m do nieskończoności automatycznie, zasilanie pojedynczą baterią lub akumulatorem AA, mechanizm motorowy, zakres ISO filmu: 200 / 400 / 800. |
| Wymiary | 62 x 110 x 38 mm |
| Waga | 123 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB10780 |
| Kod EAN | 4897120490332 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.