Amazon Kindle Scribe 10.2" 16 GB + Rysik Premium Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Amazon Kindle Scribe 10.2" 16 GB + Rysik Premium Czarny - Black
Amazon Kindle Scribe to innowacyjny czytnik e-booków z dużym ekranem 10,2 cala o rozdzielczości 300 ppi, który umożliwia nie tylko komfortową lekturę, ale także odręczne tworzenie notatek i szkiców. Dzięki dołączonemu rysikowi premium z wbudowaną gumką, urządzenie idealnie sprawdza się jako cyfrowy planer oraz narzędzie do pracy z dokumentami PDF w formacie bez reklam. Idealnie sprawdzi się jako czytnik Kindle do szkoły lub pracy.
Specyfikacja
| Seria | Kindle Scribe |
| Przekątna ekranu | 10,2" (300 ppi) |
| Rozdzielczość ekranu | 2480 x 1860 pikseli |
| Podświetlenie ekranu | Tak |
| Wymiary | 196 x 229 x 5,8 mm |
| Wi-Fi | Tak |
| Dostępne formaty | Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczone MOBI, PRC natywnie; PDF, DOCX, EPUB, TXT, RTF, HTML, JPEG, GIF, PNG, BMP poprzez usługę Send to Kindle; format audio Audible (AAX) |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Polskie menu | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Reklamy | Nie |
| Kod sklepu (SKU) | B09BRW6QBJ |
| Kod producenta (EAN) | 840080554570 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB‑C; Rysik premium; 5 wymiennych końcówek do rysika; Instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | Tryb nocny; Automatyczne dostosowanie podświetlenia ekranu; Łączność Bluetooth; 16 poziomów szarości; 35 diod, regulowana barwa podświetlenia; Możliwość przesyłania notatek na inne urządzenia; Bateria zapewnia do 3 tygodni używania na jednym naładowaniu. |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.