Akumulator do stacji zasilania EcoFlow Delta 3 Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Akumulator do stacji zasilania EcoFlow DELTA 3 Szary - Gray
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Dodatkowy akumulator do stacji zasilania |
| Typ akumulatora | Litowo-żelazowo-fosforanowa |
| Pojemność akumulatora | 1024 Wh |
| Żywotność | Ok. 4000 cykli ładowania |
| Gniazda wejściowe | Dedykowany port dodatkowej baterii (do połączenia ze stacją DELTA 3). |
| Moc wejściowa (W) | 24 A |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | Kontrolowana przez główną stację. Maksymalny prąd wyjściowy: 24 A. |
| Napięcie wejściowe (V) | Port dodatkowej baterii: 40V–58.4V. |
| Napięcie wyjściowe (V) | Port dodatkowej baterii: 51.2V. |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność: EcoFlow DELTA 3, EcoFlow DELTA 3 Plus, EcoFlow DELTA 3 1500, dedykowana aplikacja: EcoFlow. |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed przepięciem, przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, niską temperaturą, niskim napięciem, nadprądowa. |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, klasa szczelności: IP65. |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 398 x 200 x 198 mm |
| Waga | 10 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 4895251626408 |
| Kod producenta (EAN) | EFDELTA3P-EB |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.