towar niedostępny
Dostępny
Opis
Air Fryer Deerma KZ130 Biały - White
Ta frytkownica beztłuszczowa Deerma KZ130 o dużej pojemności 5,5 litra to idealny Air Fryer dla całej rodziny, umożliwiający zdrowe gotowanie z minimalną ilością tłuszczu. Wyróżniająca się nowoczesnym, białym designem, ta frytkownica Deerma gwarantuje szybkie i precyzyjne pieczenie dzięki zaawansowanej technologii obiegu gorącego powietrza.
Specyfikacja
| Producent | Deerma |
| Zasilanie | Sieciowe: 220 - 240 V; 50-60Hz |
| Moc | 1300 W |
| Zakres temperatury | 80 - 200 °C |
| Termostat | Elektroniczny |
| Pojemność misy | 5,5L |
| Koszyk | Kwadratowy; pojemność - 5,5 kg |
| Materiał | Obudowa - tworzywo sztuczne (BPA-free); koszyk - nieprzywierająca powłoka ceramiczna |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 28,1 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Długość | 28,1 cm |
| Waga | 4,3 kg |
| Dodatkowe informacje | Szybkie przygotowywanie potraw, 6 programów, doglądanie potraw przez szybę, planowanie automatycznego pieczenia z wyprzedzeniem o 24h, wykorzystywanie cyrkulacji powietrza. |
| Dodatkowe informacje | Dotykowy panel sterowania, nienagrzewający się uchwyt, czujnik temperatury NTC, podświetlane wnętrze, timer, wyświetlacz. |
| Akcesoria dodatkowe | Tacka koszykowa, instrukcje obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | DEM-KZ130W |
| Kod producenta (EAN) | 6955578042072 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.