towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Frytkownica beztłuszczowa 3l Deerma KZ100 Czarna - Black
Frytkownica beztłuszczowa Deerma KZ100 to doskonałe rozwiązanie do zdrowego gotowania, wykorzystujące technologię Air Fryer do przygotowania chrupiących potraw z minimalną ilością tłuszczu. Dzięki pojemności 3 litrów i eleganckiemu, czarnemu wykończeniu, ta frytkownica Deerma doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, oferując szybkie i proste gotowanie.
Specyfikacja
| Producent | Deerma |
| Zasilanie | Sieciowe: 220 - 240 V; 50-60Hz |
| Moc | 1000 W |
| Zakres temperatury | 80 °C - 200 °C |
| Termostat | Elektroniczny |
| Koszyk | Okrągły |
| Materiał | Obudowa - tworzywo sztuczne (BPA-free); koszyk - nieprzywierająca powłoka ceramiczna |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 30,5 cm |
| Długość | 29,5 cm |
| Waga | 3,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Szybkie przygotowywanie potraw, czujnik temperatury, urządzenie pozwala regulować czas i temperaturę, podwójny wentylator turbo, możwliość sprawdzenia stanu potrawy w każdym momencie. |
| Dodatkowe informacje | Cyfrowy, dotykowy panel sterowania; wyświetlacz; bez podglądu; nienagrzewający się uchwyt. |
| Akcesoria dodatkowe | Tacka koszykowa, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | DEM-KZ100 |
| Kod producenta (EAN) | DEM-KZ100 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.