Powerbank 10 000 mAh 4Mobee X10C biały
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Powerbank 10 000 mAh 4Mobee X10C biały
Powerbank 4Mobee X10C biały o pojemności 10000mAh to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują mieć pod ręką wydajnie, przenośne zasilanie. Smartfony przeważnie rozładowują się w najmniej stosownych momentach - podczas finału wciągającej gry, końcówki ulubionego serialu, wysyłania wiadomości czy ważnej rozmowy. Teraz możesz wydłużyć czas działania urządzeń mobilnych, nawet jeśli w pobliżu nie ma gniazda elektrycznego. W 4Mobee X10C wykorzystano najwyższej jakości ogniwa litowo-polimerowe. Charakteryzują się one doskonałą trwałością, wydajnością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dodatkowo współczynnik gęstości pojemności jest o 30% lepszy niż w przypadku zwykłych baterii, co pozwoliło na zmniejszenie wymiarów urządzenia.
Powerbank z szybkim ładowaniem dwóch urządzeń
Powerbank 4Mobee X10C wyposażono w gniazda wejściowe (USB-C i Micro USB) oraz dwa porty wyjściowe USB, dzięki czemu szybko naładujesz dwa różne urządzenia w tym samym czasie, np. smartfon i tablet. O stanie naładowania informują cztery czytelne diody LED. Wbudowany mikroprocesor i 12 układów kontrolnych zabezpieczają przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii X10C oraz podłączonych urządzeń. Dzięki kompaktowym rozmiarom powerbank 4Mobee X10C sprawdzi się znakomicie podczas podróży służbowej, na wakacjach pod namiotem czy w trakcie górskiej wycieczki.
Nowoczesne wzornictwo
Powerbank 4Mobee X10C został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS. Zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami, urzeka subtelnym wzorem obudowy. Doskonale leży w dłoni i wygląda świetnie, sprawnie ładując Twoje urządzenia.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | litowo-polimerowa |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | micro USB, USB-C |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność 10000 mAh, bateria Li-Polimerowa klasy A+ o wysokiej gęstości, wskaźnik naładowania na diodach LED |
| Wysokość | 98 mm |
| Szerokość | 63 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 195 g |
| Kod sklepu (SKU) | BNDX10CWHITE |
| Kod producenta (EAN) | 2000000002040 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.