towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mobilna energia w Twojej kieszeni
4Mobee Power Bank Stone o pojemności 7800mAh to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pod ręką przenośne zasilanie. Smartfony przeważnie rozładowują się w najmniej stosownych momentach - podczas wysyłania wiadomości czy ważnej rozmowy. Teraz możesz wydłużyć czas działania urządzeń mobilnych, nawet jeśli w pobliżu nie ma gniazda elektrycznego.
Wygodne ładowanie
Power Bank wyposażono w dwa porty USB, dzięki czemu naładujesz dwa różne urządzenia w tym samym czasie, np. smartfon i tablet. O stanie naładowania informują cztery czytelne diody LED. Dzięki kompaktowym rozmiarom 4Mobee Power Bank sprawdzi się znakomicie podczas podróży służbowej, na wakacjach pod namiotem czy w trakcie górskiej wycieczki.
Estetyczna funkcjonalność
4Mobee został zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami, łącząc modny design z wysoką ergonomią, dzięki czemu doskonale leży w dłoni. Zaokrąglone boki i nowoczesna stylistyka sprawiają, że będzie wyglądał świetnie, leżąc w samochodzie czy przypięty do plecaka podczas wycieczki.
Specyfikacja
| Pojemność | 7 800 mAh |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | micro USB, USB |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pojemność 7800 mAh, wskaźnik naładowania na diodach LED |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Grubość | 2.5 cm |
| Kod sklepu (SKU) | 000001593 |
| Kod producenta (EAN) | VB1153311141 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.