towar niedostępny
Dostępny
Opis
Statyw do smartfona Cullmann Alpha 2500 Mobile Silver
Cullmann ALPHA 2500 to statyw dla amatorów, wyposażony w panoramiczną głowicę trzykierunkową, a także rozpórki służące do utrzymania równomiernego rozstawu nóg. Zestaw zawiera płytkę do szybkiego montowania/odłączania aparatu. Idealnie nadaje się do lustrzanki cyfrowej, kamery video czy aparatu kompaktowego. Trzysegmentowe nogi blokowane są za pomocą plastikowych dźwigni. Zakończone są gumowymi stopkami. Złożony statyw mierzy 67 cm, natomiast po rozłożeniu maksymalna wysokość to 165 cm. Waga statywu 1,27 kg, maksymalne obciążenie 2.5kg Statyw wykonany jest z anodowanego aluminium.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 2 kg |
| Wysokość maksymalna | 165 cm |
| Wysokość minimalna | 63 cm |
| Długość po złożeniu | 67 cm |
| Liczba sekcji | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1,2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 52126 |
| Kod producenta (EAN) | 4007134021891 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.