towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Słuchawki HP Bluetooth Headset 500
Krystalicznie czysty dźwięk idzie w parze z nowoczesnością - słuchawki HP Bluetooth 500 są tego doskonałym przykładem. Bezprzewodowe, przenośne słuchawki które zapewniają nawet do 20 godzin pracy na baterii.

Szybciej i wyraźniej
Zastosowanie technologii Bluetooth® 5 pozwala na szybsze połączenie się z urządzeniem. Wyraźniejsze rozmowy i wyższa głębia dźwięku są teraz możliwe dzięki wbudowanemu mikrofonowi z procesorem sygnałowym. To Ty sprawujesz pełną kontrolę nad słuchawkami - wszystko to jest możliwe przez umieszczenie panelu sterowania na słuchawce.

Mam tę moc!
Słuchawki HP Bluetooth 500 mają pojemną baterię, dzięki czemu ich czas pracy to niemal 20 godzin. Port USB-C ułatwia obsługę urządzenia, a stan ich naładowania skontrolujesz przez specjalny wskaźnik. Noś je, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz - wodoodpornej konstrukcji nie pokonają nawet najbardziej męczące ćwiczenia. Słuchawki można bez problemu złożyć, dzięki czemu zmieszczą się nawet do najmniejszej torby.
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | Do 10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 300 mAh |
| Maksymalny czas pracy | 20 h |
| Złącze | USB-C |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dodatkowe informacje c.d. | Regulowany pałąk, regulacja głośności, składana konstrukcja, odporność na pot, odbieranie połączeń |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 220 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | 2J875AA |
| Kod producenta (EAN) | 194850513480 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.