Samsung Galaxy M33 5G 6/128 GB zielony
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Samsung Galaxy M33 5G 6/128 GB - połączenie niezwykłego stylu i nowoczesnej technologii
Samsung Galaxy M33 5G 6/128 GB doskonale łączy w sobie ponadczasowym styl przyciągający wzrok oraz nowoczesną technologię. Smartfon zachwyca super płynnym ekranem z odświeżaniem 120Hz, zaawansowanym aparatem z matrycą 50 Mpix i nagrywaniem wideo 4K UHD. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1280 zapewnia niezwykłą wydajność, a akumulator 5000 mAh gwarantuje długi czas pracy. M33 5G jest dostępny w trzech intrygujących w kolorach: niebieskim, zielonym i brązowym - wybierz ten, który najlepiej wyrazi Twój styl.

Samsung Galaxy M33 5G - płynna praca ekranu z odświeżaniem 120 Hz
Zachwyć się kinowym ekranem nowego Samsunga Galaxy M33 5G. Wyświetlacz o przekątnej 6.6” w rozdzielczości FHD+ sprawi, że każdy obraz zyska ostrość i krystaliczną wyrazistość. Nowoczesna technologia PLS (Plane to Line Switching) sprawia, że ekran wyróżnia się wysoką jasnością, naturalnymi barwami i doskonałym kontrastem. Technologia Super Smooth i odświeżanie 120 Hz zapewniają płynność obrazu, niezależnie od tego, czy grasz, surfujesz w internecie lub oglądasz ulubione seriale. Tu świetnie sprawdzą się panoramiczne proporcje, które oferuje Samsung Galaxy M33 5G.

Samsung Galaxy M33 5G - odkryj swoją kreatywność dzięki 4 aparatom
Samsung M33 5G nie niezastąpione narzędzie w mobilnej fotografii. Główny aparat z matrycą 50 Mpix zarejestruje niezwykłe materiały wideo w Ultra HD 4K, a dzięki jasnej optyce f1.8 działa nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. W przypadku pamiątkowych zdjęć z urlopu doskonale sprawdzi się aparat 5 Mpix z obiektywem ultra szerokokątnym o polu widzenia 123°. Kamerka makro 2 Mpix wychwyci nawet najmniejsze szczegóły, a dedykowany czujnik głębi ostrości zapewnia efektowny efekt rozmycia tła. Dla miłośników selfie przygotowano aparat 8 Mpix umieszczony w mikroskopijnym wycięciu ekranu.

Samsung Galaxy M33 5G - wydajny ośmiordzeniowy procesor Exynos 1280
Samsung M33 5G ma wbudowany szybki, ośmiordzeniowy procesor Exynos 1280, który wspomaga układ graficzny Mali-G68. Nowoczesny i energooszczędny, wykonany w technologii 5 nm chip płynnie radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, zarówno w grach jaki i codziennym użytkowaniu.

Smartfon Samsung Galaxy M33 5G - pojemna pamięć telefonu
Samsung M33 5G ma wbudowane 6 GB szybkiej pamięci RAM. Dla osób korzystających jednocześnie z najbardziej wymagających aplikacji przygotowano praktyczną funkcję RAM Plus. Galaxy M33 5G monitoruje wykorzystywane programy i aplikacje i inteligentnie rozdziela dodatkową wirtualną pamięć RAM, dzięki czemu możesz czerpać jeszcze więcej satysfakcji z wielozadaniowości.

Game Booster - gratka dla gamerów w Samsungu M33
Na zapalonych czeka niezwykła platforma Game Booster, która na bieżąco analizuje i śledzi Twój tryb grania, tak, by jak najlepiej optymalizować wydajność i temperaturę procesora oraz baterii, a także wykorzystanie pamięci RAM. Platforma automatycznie blokuje powiadomienia i aplikacje działające w tle, tak aby nic nie rozpraszało Cię podczas rozgrywki.

Samsung Galaxy M33 5G - obsługa kart microSD
Samsung Galaxy M33 5G zapewnia aż aż 128 GB pamięci na Twoje dane i pliki. Ponadto M33 oferuje coś, czego nie mają nawet flagowce z najwyższej półki! Dzięki czytnikowi kart microSD możesz szybko zwiększyć pamięć smartfona nawet do 1TB i zyskać jeszcze więcej miejsca na zdjęcia, muzykę i filmy w 4K.

Smartfon z pojemnym akumulatorem 5000 mAh
Energooszczędny procesor Samsung Exynos 1280 wykonany w technologii 5 nm oraz pojemna bateria o pojemności 5000 mAh to duet doskonały, który zapewnia maksymalną swobodę i moc działania - M33 5G bez problemu wytrzyma nawet dwa dni intensywnej pracy. Baterię naładujesz w kilka chwil dzięki szybkiemu ładowaniu przewodowemu o mocy do 25W.

Samsung Galaxy M33 - łączność 5G
Z Samsungiem Galaxy M33 możesz więcej. Telefon wyposażono w modem 5G, dzięki czemu możesz doświadczyć super szybkich prędkości mobilnego Internetu. Sieć 5G to niezrównany komfort działania - od oglądania filmów w najwyższej jakości, przez płynne działanie gier online, błyskawiczne ładowanie stron www, po słuchanie muzyki Hi-Res w bezstratnych formatach FLAC.

Najwyższa jakość dźwięku z Dolby Atmos
Kolejny odcinek ulubionego serialu, dynamiczna rozgrywka lub koncert ulubionego zespołu? Podłącz do Samsunga Galaxy M33 swoje ulubione słuchawki i przekonaj się jak wspaniały, przestrzenny dźwięk otrzymasz dzięki technologii Dolby Atmos.

Komfortowe rozmowy z funkcją Voice Focus
Zawsze jest dobry czas na miłą rozmowę. Dzięki smartfonowi Samsung M33 5G Twój głos zawsze będzie wyraźny i głośny. Zaawansowany tryb mikrofonu umożliwia proste dostosowanie dźwięku w zależności od okoliczności. Do wyboru masz ustawienie standardowe, All Sound - rejestrujące wszystkie odgłosy otoczenia oraz pomysłowy Voice Focus, który wzmacnia głos i izoluje go od szumów.

Samsung Galaxy M33 5G - wyraź siebie z Androidem 12
Samsung M33 5G działa na systemie Android 12 z nakładką One UI Core, z którą w mgnieniu oka spersonalizujesz wygląd i ustawienia interfejsu. Dzięki aplikacji Samsung Members otrzymasz dostęp do zaawansowanej diagnostyki online oraz infolinii, która w razie potrzeby rozwiąże każdy Twój problem i odpowie na wszystkie pytania.

Specyfikacja
| Typ ekranu | Dotykowy, TFT LCD |
| Przekątna ekranu | 6,6" |
| System operacyjny | Android 12 |
| Rozdzielczość ekranu | 2408 x 1080 piks. |
| Zagęszczenie pikseli (ppi) | 400 ppi |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Aparatu tylny - główny (MP) | 50.0 Mpix, 5.0 Mpix - ultraszerokokątny, 2.0 Mpix - macro, 2.0 Mpix - czujnik głębi |
| Aparatu przedni (MP) | 8.0 Mpix - ultraszerokokątny |
| Przysłona | f/1.8 - tylny obiektyw, f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny, f/2.4 - tylny obiektyw DoF, f/2.4 - tylny obiektyw makro, f/2.2 - przedni obiektyw ultraszerokokątny |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | UHD 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 1280 (2 rdzenie, 2.4 GHz, Cortex A78 + 6 rdzeni, 2.0 GHz, Cortex A55) |
| Układ graficzny | Mali-G68 |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Slot na kartę pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5 000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność | 5G, Bluetooth 5.1, NFC, Wi-Fi |
| Dual SIM | Tak |
| NFC | Tak |
| USB - złącza | USB Typu-C (1 szt.), czytnik kart pamięci (1 szt.), gniazdo kart nanoSIM (2 szt.), wyjście słuchawkowe/głośnikowe (1 szt.) |
| Nawigacja satelitarna | GPS, A-GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Materiał obudowy | Wyświetlacz: szkło Corning Gorilla Glass Victus |
| Czytnik linii papilarnych | Z boku |
| Czujniki | Akcelerometr, Halla, Magnetometr, Światła, Zbliżenia, Żyroskop |
| Wysokość (mm) | 165 mm |
| Szerokość (mm) | 77 mm |
| Grubość (mm) | 8,4 mm |
| Waga (g) | 198 g |
| Kolor | Zielony |
| Seria | Galaxy M |
| W zestawie | Przewód USB, igła do wysuwania tacki sim |
| Kod sklepu (SKU) | SMM336BZGGEUE |
| Kod producenta (EAN) | 8806094180022 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta, dystrybucja EU) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.