Plecak fotograficzny Lowepro ProTactic BP 300 AW II czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Profesjonalny plecak fotograficzny - ProTactic BP 300 AW II czarny
ProTactic BP 300 AW II to profesjonalny plecak dla fotografów, który łączy w sobie niezawodną wytrzymałość i ochronę,. Ten wysokiej klasy plecak oferuje równomierny podział przestrzeni na sprzęt fotograficzny i osobiste przedmioty. Adaptacyjne wnętrze z wyjmowanym systemem QuickShelf™ umożliwia przekształcenie plecaka z torby na aparat w doskonałą torbę na laptopa. Plecak posiada również podwójne punkty dostępu z boku lub od góry oraz możliwość dołączania modułowych akcesoriów na zewnątrz. Panel ActivZone™ zapewnia komfort, a pokrowiec AllWeather AW Cover™ chroni sprzęt przed deszczem, śniegiem, kurzem i piaskiem.

Niebywale dużo przestrzeni na sprzęt
Dedykowana komora CradleFit™ oferuje zaawansowaną ochronę dla laptopa do 15 cali. Plecak jest kompatybilny z modułowymi akcesoriami serii ProTactic (nie jest kompatybilny z pasem ProTactic Utility Belt). Plecak pomieści DJI Mavic 2 Pro lub Zoom, DJI Osmo+, lustrzankę z zamocowanym obiektywem 24-70mm f/2.8, aparaty bezlusterkowe takie jak Sony a7, Olympus OM-D E-M10 czy Canon EOS M5 oraz 2-3 obiektywy (do 70-200mm f/2.8).

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność: 19 L, możliwość zamocowania na walizce, wyjmowany, formowany system przegródek EVA QuickShelf |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec przeciwdeszczowy |
| Wymiary zewnętrzne | 33 x 20 x 44 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 29 x 14 x 41 cm |
| Waga | 1.6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37265 |
| Kod producenta (EAN) | 56035372650 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.