Soundbar bezprzewodowy Samsung B-seria HW-B750F
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Soundbar bezprzewodowy Samsung B-seria HW-B750F
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Moc | 400 W |
| Rodzaje złączy | Wejście HDMI, Wyjście HDMI, Wejście optyczne, USB |
| Dodatkowe informacje | 6 głośników, konfiguracja 5.1, Dolby 5.1ch, Odtwarzanie muzyki przez USB |
| Dodatkowe informacje c.d. | Dekodowane formaty: MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, AIFF |
| Dołączone akcesoria | ilot, Uchwyt do montażu na ścianie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | Soundbar: 59.4 mm, Subwoofer: 343 mm |
| Szerokość | Soundbar: 1030 mm, Subwoofer: 184 mm |
| Grubość | Soundbar: 105 mm, Subwoofer: 295 mm |
| Waga | Soundbar: 3.2 kg, Subwoofer: 5 kg |
| Kod sklepu (SKU) | HW-B750F/EN |
| Kod producenta (EAN) | 8806097091929 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.