Przenośna stacja zasilania Anker Solix C300X DC Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C300X DC Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 288 Wh |
| Pojemność nominalna (mAh) | 90000 mAh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | USB‑C (Power Delivery, dwukierunkowe), XT‑60 (solarne), AC (zasilacz sieciowy) |
| Gniazda wyjściowe | 2 x USB‑C (Power Delivery, dwukierunkowe), 1 x USB‑C, 2 x USB‑A, 1 x DC (samochodowe) |
| Moc wejściowa (W) | 280 W |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 300 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 11‑28 V DC (wejście solarne); Nie jest kompatybilna z panelami słonecznymi Anker SOLIX PS30 ani innymi o napięciu 5 V~3 A |
| Napięcie wyjściowe (V) | 5 V (USB‑A / USB‑C), 9 V/15 V (USB‑C PD), 28 V (DC 12 V) |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie: 80% w ok. 1h, Moc pobierana z paneli słonecznych 100 W (zalecane panele o napięciu od 11 do 28 V i ze złączem XT60), Tryb UPS, Monitorowanie stanu przez aplikację, Wyświetlacz stanu baterii, Diody LED, Niska emisja hałasu: ~25 dB |
| Zabezpieczenia | Przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem; Zabezpieczenia ogniw baterii |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 20 x 12,4 x 12 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 194644298982 |
| Kod producenta (EAN) | A1728311 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.