Przenośna stacja zasilania Anker Solix C1000X Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C1000X Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Stacja zasilania |
| Typ akumulatora | LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforowy) |
| Pojemność akumulatora | 1056 Wh |
| Żywotność | ~3000 cykli |
| Gniazda wejściowe | 1 x XT‑60 (solarne do 600W), 1 x AC (zasilacz sieciowy do 1300W) |
| Gniazda wyjściowe | 4 x AC (gniazda prądu przemiennego o mocy max. 1800W), 2 x USB‑C (120W), 2 x USB‑A(20W), 1 x DC gniazdo samochodowe (120W) |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 1800 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 11‑60 V DC (XT‑60), 230 V (AC) |
| Napięcie wyjściowe (V) | 230 V (AC), 12 V (DC), 5 V (USB-A) |
| Ładowanie solarne | Tak |
| Łączność | Wi-Fi, Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | 2400 W mocy wyjściowej dzięki SurgePad; Szybkie ładowanie: HyperFlash AC - 100% w 58 minut; Technologia InfiniPower;; Max. ładowanie panelami słonecznymi 600W, Sterowanie za pomocą aplikacji |
| Zabezpieczenia | System zarządzania baterią (BMS), Zabezpieczenie przed przeciążeniem, nadprądowe, termiczne. Ostrzeżenie o wysokiej lub niskiej temperaturze |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 37,6 × 20,5 × 26,7 cm |
| Waga | 12,9 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 194644170226 |
| Kod producenta (EAN) | A1761311 |
| Gwarancja | 60 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.