Powerbank z kablem Baseus Free2Pull 10000 mAh 30W Szary - Gray
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Powerbank z kablem Baseus Free2Pull 10000mAh 30W Szary - Gray
Ten szary powerbank Baseus Free2Pull o pojemności 10000mAh to innowacyjne rozwiązanie, oferujące szybkie ładowanie 30W oraz wygodny, rozwijany kabel USB-C. Dzięki portowi USB-C i wysokiej mocy PD (Power Delivery), ten powerbank eliminuje problem plączących się kabli, będąc idealnym powerbankiem do telefonu i laptopa.
Specyfikacja
| Pojemność | 5 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | polimerowo - litowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | Wejście: USB-C 18W, wyjście: USB-C PD 30W, rozwijany kabel USB-C. |
| Kolor dominujący | Szary |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie PD 30W, pojemność 10000mAh, wyświetlacz LED, wielowarstwowa ochrona przed zwarciem, przegrzaniem, przepięciem i przeciążeniem. |
| Wysokość | 137 mm |
| Szerokość | 62 mm |
| Grubość | 25 mm |
| Waga | 260 g |
| Akcesoria dodatkowe | Wbudowany zwijany kabel USB-C. |
| Kod sklepu (SKU) | P10073701843 |
| Kod producenta (EAN) | 6932172659660 |
| Gwarancja | Standardowa |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.