Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital 14-42 mm f/3.5-5.6 II R Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital 14-42 mm f/3.5-5.6 II R Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | Micro 4/3 |
| Format matrycy | 4/3 |
| Zakres ogniskowej | 14-42 mm (ekwiwalent 28-84 mm dla formatu 35 mm) |
| Przysłona | f/3.5-5.6 |
| Minimalny zakres ustawienia ostrości | 25 cm |
| Regulacja ostrości | Automatyczna, manualna |
| Konstrukcja optyczna | 8 elementów w 7 grupach |
| Stabilizacja | Nie |
| Średnica filtra | 37 mm |
| Dołączone akcesoria | Zakrywka obiektywu (LC-37B), Tylny dekielek (LR-2), Pierścień ozdobny (DR-40) |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 50 x 56.5 mm (długość x średnica) |
| Waga | 113 g |
| Dodatkowe informacje | 7-listkowa przysłona kołowa |
| Kod sklepu (SKU) | V314050SE000 |
| Kod EAN | 4545350036478 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.