Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM3U (RX+TX)
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM3U (RX+TX)
Boya BY-WM3U to innowacyjny cyfrowy, bezprzewodowy system mikrofonowy idealny dla dziennikarzy, twórców treści na YouTube czy TikTok i vlogerów. Pracując w cyfrowej częstotliwości 2.4 GHz zapewnia doskonały dźwięk, a dzięki innowacyjnej konstrukcji z wymiennymi adapterami audio umożliwia podłączenie szerokiej gamy urządzeń, takich jak smartfony z systemem Android, tablety i laptopy ze złączem USB-C, lustrzanki i aparaty cyfrowe, kamery czy rejestratory audio wyposażone w gniazdo słuchawkowe.

Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM3U - prosty sposób na doskonałe nagrania
BY-WM3U łączy w sobie rewolucyjną konstrukcję i bezprzewodowy system cyfrowej transmisji dźwięku pracujący w częstotliwości cyfrowej 2.4 GHz, który zapewnia doskonały dźwięk o studyjnej jakości. Dzięki dookólnemu mikrofonowi wbudowanemu w nadajnik z klipsem i kompaktowemu odbiornikowi, który podłącza się bezpośrednio do urządzenia nagrywającego, system zapewnia wyjątkową swobodę nagrywania bez podłączania kabli, zapewniając pełną swobodę ruchu podczas pokazów, prezentacji i występów. Dzięki miniaturowej obudowie nadajnika można go przypiąć do ubrania, wsunąć do kieszeni koszuli, umieścić na stole lub trzymać w dłoni, tak aby znalazł się jak najbliżej ust rozmówcy.

System bezprzewodowy Boya BY-WM3U - prosta i wygodna obsługa
BY-WM3U oferuje natychmiastową gotowość do pracy dla każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Dzięki rewolucyjnemu parowaniu za pomocą jednego przycisku wbudowanemu w etui do ładowania, możesz sparować nadajniki i odbiorniki bez konieczności żmudnego przechodzenia przez menu, przeszukiwania kanałów, a nawet wyjmowania z etui. Po wyjęciu z etui, podłączeniu i włączeniu zasilania, mikrofon jest gotowy do działania, a Ty możesz się skupić wyłącznie tworzeniu treści. System zapewnia niezawodną, pozbawioną zakłóceń cyfrową transmisję na odległość do 20 metrów.

Mikrofon bezprzewodowy Boya BY-WM3U - rozpocznij nagrywanie
Bezprzewodowy mikrofon Boya BY-WM3U jest wyposażony we wszystko, co jest niezbędne do rejestrowania idealnej jakości nagrań w dowolnym miejscu. Oprócz przypinanego nadajnika z wbudowanym mikrofonem i odbiornika z trzema rodzajami wymiennych adapterów audio, otrzymujesz również piankową osłonę przeciwwietrzną i osłonę ze sztucznego futra, z którymi zredukujesz szum wiatru podczas pracy na zewnątrz. W zestawie znajduje się etui z akumulatorem 1000mA, która umożliwia ładowanie i bezpieczny transport sprzętu.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Smartfony |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 16 bit |
| Czułość | -42dB±3dB (1dB=1V/Pa@1kHz) |
| Impedancja | 2200 om |
| Szumy | > 75dB |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.), Jack TRRS 3,5 mm (1 szt.), USB -C (1 szt.) |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy, TX:100mA, RX:100mA, Etui:1000mA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Odbiornik RX: 54x15.6x15.6 mm, nadajnik TX: 51.8x15.6x18 mm, etui: 120x77x30.5 mm |
| Waga | Odbiornik RX: 9.5 g, nadajnik TX: 10.5 g, etui: 109 g |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: TX 4.5 godziny, RX 8 godzin, zakres pracy: 20 m, zniekształcenia: < 0.1% |
| Kod sklepu (SKU) | BY-WM3U |
| Kod producenta (EAN) | 6971008027327 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.