towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lampa studyjna LED Ulanzi VL-120BI
Profesjonalna lampa studyjna Ulanzi VL-120Bi o mocy 120 W to wydajne źródło światła ciągłego typu COB, zaprojektowane z myślą o zaawansowanych realizacjach wideo, sesjach fotograficznych oraz transmisjach na żywo. Ta lampa oświetleniowa charakteryzuje się płynną regulacją temperatury barwowej w zakresie 2700 K - 6500 K oraz wysokim współczynnikiem odwzorowania kolorów CRI ≥ 95. Dzięki niewielkiej wadze świetnie sprawdzi się jako lampa do sesji w plenerze.
Specyfikacja
| Moc maksymalna | 120 W |
| Współczynnik CRI | CRI > 95 |
| Temperatura barwowa | 2700 - 6500 K |
| Efektowe światło RGB | Nie |
| Typ mocowania | Bowens |
| Zasilanie | Akumulator 14,8 V z mocowaniem V lub standardowy zasilacz prądu stałego (brak w zestawie) |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Jasność (w luksach) | Maks. 20700 LX (przy 6500 K) |
| Pomiar jasności w odległości | 1 m |
| Wymiary | 22 x 12,1 x 15,6 cm |
| Waga | 973 g |
| Dodatkowe informacje | Mocowanie do statywów oświetleniowych z trzpieniem 14 oraz 16 mm, 3 programy regulacji, wybór światła ciepłego, naturalnego lub zimnego, regulacja jasności oświetlenia jest płynna od 0% do 100 %, 6 trybów świetlnych, aplikacja Ulanzi Connect. |
| Dołączone akcesoria | Klosz, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SB8783 |
| Kod EAN | 6974774331735 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.