Aparat kompaktowy Canon IXUS 285 HS A Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat kompaktowy Canon IXUS 285 HS A Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | Canon IXUS 285 HS A |
| Typ zestawu | Aparat kompaktowy |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | 25 - 300 mm f/3,6 - f/7,0 |
| Zoom optyczny | x12 (Zoom Optyczny), x24 (w trybie ZoomPlus) |
| Rozmiar matrycy | 1/2,3" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 20,2 mln |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Brak; około 2,5 jednostki; inteligentna stabilizacja obrazu z 4-osiową zaawansowaną dynamiczną stabilizacją obrazu |
| Zakres czułości ISO | AUTO, 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5184 x 3888 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | 2,5 kl/s; szybka seria zdjęć: 7,2 kl/s |
| Autofokus | TTL: Pojedynczy, ciągły, Servo AF/AE, śledzenie AF |
| Liczba pól autofokusa | AiAF (wykrywanie twarzy/9-punktowy), 1-punktowy AF (stały centralny) |
| Migawka | Pojedynczy, ciągły, samowyzwalacz |
| Czas otwarcia migawki | 1 - 1/2000 s (auto); 15 - 1/2000 s (w zależności od ustawień) |
| Ekran | Ekran LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale, TFT), około 461 000 punktów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Hybrydowa automatyka, twórcze ujęcie, SCN (tryb Auto), P, portrety, inteligentna migawka, szybka seria zdjęć, nocne ujęcie, słabe oświetlenie, efekt rybiego oka, efekt miniatury, efekt aparatu zabawki, monochromatyczny, Tryb Macro (ostrzenie min. 1cm) |
| Filtry i style obrazu | Moje kolory (moje kolory wyłączone, żywe, neutralne, sepia, czarno-biały, klisza pozytywowa, jaśniejszy odcień skóry, ciemniejszy odcień skóry, żywy niebieski, żywy zielony, żywy czerwony, nastawa własna) |
| Format zapisu filmów | MP4 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | (Full HD) 1920 x 1080, 29,97 kl./s, (HD) 1280 x 720, 29,97 kl./s, (L) 640 x 480, 29,97 kl./s |
| Kompresja filmów | MPEG4-AVC / H.264 |
| Format zapisu dźwięku | MPEG4 AAC-LC |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | microSD, microSDHC, micro SDXC |
| Złącza | Micro HDMI, microUSB |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Tak |
| GPS | Tak |
| Model akumulatora | Bateria litowo - jonowa: NB-11L/NB-11LH |
| Dołączone akcesoria | Pasek na nadgarstek WS-800, akumulator NB-11L/NB-11LH, ładowarka CB-2LFE, kabel AC (E), zestaw instrukcji obsługi. |
| Wysokość | 58,0 mm |
| Szerokość | 99,6 mm |
| Grubość | 22,8 mm |
| Waga | 146 g |
| Kod sklepu (SKU) | 7281C001 |
| Kod EAN | 4549292250978 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.