Zestaw studyjny mikrofon + interfejs audio USB RODE NT1 + AI1 Interface Bundle
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Rode NT1 + AI1 Interface Bundle
Zaawansowany zestaw studyjny firmy Rode to najprostszy sposób aby rozpocząć przygodę z profesjonalnym tworzeniem treści. Znajdziesz w nim rewelacyjny, wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy NT1, interfejs audio USB AI-1 z wytrzymałym korpusem o satynowym, czarnym wykończeniu, mocowanie przeciwwstrząsowe SM6 i filtr pop oraz wszelkie niezbędne kable. Do każdego zestawu dołączono darmową wersję oprogramowania Ableton Lite, dzięki czemu od razu możesz zacząć kompozycję, a jakość Twoich nagrań zachwyci odbiorców.

Zapewnij wysoką jakość dźwięku z AI-1
Głównym elementem zestawu jest oczywiście przedwzmacniacz mikrofonowy z jakościowym gniazdem combo Neutrick. Obsługuje kable XLR oraz 1,4", dzięki czemu możesz podłączyć gitarę, mikrofon oraz inny instrument korzystający z wejścia liniowego. Łatwy w użyciu AI-1 z zasilaniem fantomowym 48 V, działa w trybie plug-and-play. Nie tylko zapewni krystalicznie czyste brzmienie, ale również umożliwi odtwarzanie z 0 latencją i doskonałą kontrolę dźwięku. Zawdzięcza to funkcji bezpośredniego monitorowania i odsłuchu w wysokiej klasy wzmacniaczu słuchawkowym, a ponadto możesz podłączyć go do laptopa przez łącze USB.

Mikrofon NT1 z uchwytem SM6
NT1 jest jednym z najcichszych mikrofonów dostępnych na rynku, a specjalny uchwyt przeciwwstrząsowy SM6 z pop filtrem, gwarantuje jego niezawodność i trwałość. Charakterystyczne brzmienie nawiązujące do mikrofonów z przeszłości. Prezentuje niski poziom szumów własnych na poziomie 4,5 dBA. Obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium 6061, powlekanego niklem została w całość pokryta warstwą ceramiczną, co dodatkowo go zabezpiecza i chroni przed zarysowaniami oraz plamami.

Najważniejsze cechy Rode NT1 + Al1
- Typ: pojemnościowy, gradient
- Charakterystyka: kardioidalna
- Szumy własne: 4,5 dBA
- Wejście: 3 - pinowy XLR combo / jack Neutrik
- Mocowanie przeciwwstrząsowe SM6
- W zestawie program Ableton Live Lite
- Częstotliwość: 20 Hz - 20 kHz
- Impedancja wyjściowa: 100Ω
- Maksymalna moc wyjściowa: +8 dBu
- Czułość: -29 dB (± 2dB)
- Maksymalny SPL: 132 dB SPL
- Stosunek sygnał / szum: 90 dBa SPL
- Zasilanie: phantom 24 V, phantom 48 V
- Łączność z komputerem USB, USB-C
- Próbkowanie: 24-bit / 96 kHz
- Interfejs: XLR, wyjście słuchawkowe 1/4", 2 x zbalansowane wyjścia 1/4", USB-C
- W zestawie: mikrofon NT1, cichy interfejs Al1, uchwyt przeciwwstrząsowy SM6, kabel XLR, 6 m kabel USB-C / USB-A, program do nagrywania Ableton Live Lite
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Studyjne |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 24-bit / 96 kHz |
| Czułość | -29 dB (± 2dB) |
| Impedancja | 100Ω |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 132 dB SPL |
| Szumy | 90 dBa SPL |
| Rozmiar membrany | 1 cal |
| Zakres dynamiki | 128 dB SPL |
| Złącza | XLR, wyjście słuchawkowe 1/4", 2 x zbalansowane wyjścia 1/4", USB-C |
| System mocowania | Koszyk antywstrząsowy |
| Zasilanie | Phantom P24 lub P48 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | AI1: 100 x 124 x 38 mm; NT1: 187 x 50 mm |
| Waga | AI: 560 g; NT1: 395 g |
| Dodatkowe informacje | Mocowanie przeciwwstrząsowe SM6, aplikacja Ableton Live Lite |
| Akcesoria dodatkowe | Interfejs Al1, uchwyt przeciwwstrząsowy SM6, kabel XLR, 6 m kabel USB-C / USB-A, program do nagrywania Ableton Live Lite |
| Kod sklepu (SKU) | RODENT1AI1KIT |
| Kod producenta (EAN) | 698813005123 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.