Plecak fotograficzny Lowepro ProTactic BP 450 AW II czarny
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Profesjonalny plecak fotograficzny ProTactic BP 450 AW II od Lowepro
ProTactic BP 450 AW II to wyjątkowy, profesjonalny plecak fotograficzny od renomowanej marki Lowepro. Charakteryzuje się niezwykłą wszechstronnością i wytrzymałością, a jego konstrukcja zapewnia optymalną ochronę sprzętu. Plecak jest wyposażony w modułowe zewnętrzne mocowania, oraz akcesoria kompatybilne z systemem SlipLock™, co zapewnia maksymalną uniwersalność. Plecak został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i jest teraz wykonany w 63% z tkanin pochodzących z recyklingu i barwionych metodą roztworową.

Plecak ProTactic BP 450 AW II - komfort i ochrona dla Twojego sprzętu
Plecak ProTactic BP 450 AW II wyposażony jest w panel ActivZone™, który zapewnia komfort noszenia w okolicy łopatek, lędźwi i talii. Wszystko to, w połączeniu z pokrowcem All Weather AW™, który chroni sprzęt przed deszczem, śniegiem, kurzem i piaskiem, gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Plecak pomieści lustrzankę cyfrową lub aparat bezlusterkowy z uchwytem portretowym z obiektywami lub kompaktowym dronem, a także kompaktowy statyw, laptop 15'' i tablet 10”. Dodatkowo, plecak wyposażony jest w przedni panel do przechowywania oraz wyjmowany, wyściełany pokrowiec na akcesoria. ProTactic BP 450 AW II jest kompatybilny ze wszystkimi modułowymi akcesoriami i etui na obiektywy z serii ProTactic.

Specyfikacja
| Rodzaj | Wielokomorowy |
| Materiał | Poliester, nylon |
| Kolor | Czarny |
| Regulowane przegrody | Tak |
| Dodatkowe informacje | Pojemność: 25 L, zewnętrzny system pasków SlipLock™ |
| Dołączone akcesoria | Pokrowiec wodoodporny |
| Wymiary zewnętrzne | 36 x 22 x 52 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 30 x 16 x 44 cm |
| Waga | 2.84 kg |
| Kod sklepu (SKU) | LP37177-GRL |
| Kod producenta (EAN) | 8024221725131 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.