Słuchawki przewodowe Creative ChatMax HS-720 V2 USB
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Słuchawki przewodowe Creative HS-720 V2 USB
Specyfikacja
| Typ słuchawek | Nauszne |
| Łączność | Przewodowa |
| Regulacja głośności | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Złącze | USB |
| Odłączany kabel | Nie |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Dodatkowe informacje | Pasmo przenoszenia: 20–20000 Hz, Rozmiar przetworników: 30 mm |
| Dodatkowe informacje c.d. | Długość kabla: 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 135 g |
| Kod sklepu (SKU) | CRE000027 |
| Kod producenta (EAN) | 5390660194634 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.